Aktualności

11 wrz

Wrześniowe nowości w Biurze dla Prawnika

W ostatnim czasie w naszej wspólnocie zaszło kilka istotnych i ważnych zmian, o których chcielibyśmy Wam opowiedzieć 🙂

Grupa na FB

Zapraszamy do grupy członkowskiej na fb, gdzie m.in. na bieżąco publikowane są informacje dotyczące Biura! Kliknij tutaj aby dołączyć.

Serwis kawowy

Od 14 września uruchamiamy usługę obsługi spotkań w dni powszednie w godzinach 9-14. Usługa obejmuje przyjęcie klienta, zaproszenie go do sali oraz serwis kawowy przez całe spotkanie. Dostępne są dwa pakiety – standard (serwis kawy/herbaty/wody z dystrybutora – 40 zł netto/h) oraz premium (zamiast wody z dystrybutora serwowana jest woda butelkowana oraz napoje gazowane – 60 zł netto/h). Dla członków wspólnoty z wykupionymi pakietami dopłata do serwisu wynosi 15 zł netto/h standard i 35 zł netto/h premium.

Wybór serwisu kawowego możliwy jest przy dokonywaniu rezerwacji.

Napoje butelkowane

Nasza oferta została również rozbudowana o butelkowaną wodę i napoje gazowane. Znajdują się one w szafie w sali konferencyjnej oraz w lodówce. Uprzejma prośba, aby po skończonym spotkaniu odnotować zużycie na liście znajdującej się na recepcji.

Regulamin/Poczta z Żurawiej

W związku z nową ofertą zmianie uległ również Regulamin, zapraszamy do zapoznania się z nim!

Od 1 października nie będziemy już odbierać poczty z Żurawiej. Na życzenie udostępniamy kontakt do listonosza odpowiedzialnego za ten rejon.

Mamy nadzieję, że do końca roku wrócimy do Was z kolejnymi nowościami 🙂 Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i propozycje zmian – czekamy na Wasze pomysły! 🙂

Pozdrawiamy,

Zespół Biura dla Prawnika