Wirtualny sekretariat

Wirtualny
Sekretariat

Obsługa doręczeń z Portalu Informacyjnego

Wirtualny sekretariat
dla Twojej Kancelarii - jak to działa?

1.
Dodajesz subkonto w Portalu

2.

Wybierasz pakiet oraz co i kiedy chcesz odebrać


3.
Monitorujemy i odbieramy korespondencję

Po zamówieniu usługi przekażemy Ci dane w celu rejestracji subkonta w Portalu Informacyjnym.

Wybierz pakiet odpowiedni dla swoich potrzeb – zdecyduj, czy chcesz by sekretariat pilnował doręczeń, czy też odbierał całą korespondencję z Portalu adresowaną do Ciebie. Możesz również zamówić awizowanie doręczenia.

Nadajesz dostęp do spraw, w których chcesz, byśmy pilnowali Twoich doręczeń. Po odbiorze przesyłki przez wirtualny sekretariat dostajesz maila z załączoną korespondencją oraz powiadomienie SMS.

Co zyskujesz?

Wygoda

Obsłużenie jednego doręczenia zajmuje kilka minut, jeśli masz dużo spraw przelicz sobie ile tracisz czasu na pracę administracyjną. Dzięki naszym usługom nie musisz przejmować się doręczeniami z Portalu Informacyjnego - obsłużymy je za Ciebie jako Twój sekretariat, a Ty możesz zająć się rozwojem kancelarii.

Brak zobowiązań

W każdej chwili możesz zmienić zdanie i zakończyć naszą współpracę z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Elastyczny wybór

Możesz wybierać z dostępnych pakietów lub jeśli masz specjalne wymagania odezwać się do nas z prośbą o spersonalizowaną ofertę

Zaufanie i bezpieczeństwo

Jesteśmy adwokatami, pilnujemy terminowości i tajemnicy niczym oka w głowie, mamy ponad 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu największej wspólnoty biurowej w Polsce

Cennik

Abonament

Idealny dla osób z małą ilością korespondencji
PLN19
PLN 0 Miesięcznie
 • Dla pierwszych 50 osób!
 • Monitorowanie korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Odbiór korespondencji z Portalu Informacyjnego lub jego awizacja za dodatkową opłatą
 • Płacisz tylko za odebrane doręczenia
 • Powiadomienia e-mail i SMS o odbiorze korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Miesięczny okres wypowiedzenia
HIT

10 doręczeń

Idealny dla małej kancelarii prowadzjącej praktykę sporów sądowych
PLN 49 miesięcznie
 • Darmowy pierwszy miesiąc
 • Monitorowanie korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Możliwość zgłoszenia awizacji korespondencji
 • Pakiet odbioru 10 doręczeń w miesiącu
 • Powiadomienie SMS o odbiorze korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Cena netto
 • Miesięczny okres wypowiedzenia

25 doręczeń

Jeśli dzień zaczynasz od kawy i przejrzenia Portalu to ten pakiet jest dla Ciebie!
PLN 79 miesięcznie
 • Darmowy pierwszy miesiąc
 • Monitorowanie korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Pakiet odbioru 25 doręczeń w miesiącu
 • Powiadomienie SMS o odbiorze korespondencji z Portalu Informacyjnego
 • Możliwość zgłoszenia awizacji korespondencji
 • Cena netto
 • Miesięczny okres wypowiedzenia
 • Zniżka 50% na pozostałe usługi biurowe Biura dla Prawnika
Najlepszy

Oferta skierowana do prawników w całej Polsce!

Dlaczego my?

6 lat doświadczenia

0
Odebranych listów poleconych

Prowadzimy największą wspólnotę biurową w Polsce od ponad 6 lat, oferujemy usługę kompleksowej obsługi korespondencji dla kancelarii – codziennie odbieramy mnóstwo listów poleconych, działamy niczym mała poczta.

Jesteśmy adwokatami

Jako czynni adwokaci z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym doskonale zdajemy sobie sprawę z wymogów wykonywania zawodu i zasad etyki. Możesz być pewny, że tak jak prowadzimy sekretariat i sprawy swoich kancelarii, tak będziemy prowadzić i Twoje. 

Terminowość i tajemnica zawodowa są dla nas najważniejsze

0
Zadowolonych klientów

Masz pewność, że odebrany list lub korespondencja jeszcze dziś znajdzie się na Twojej poczcie e-mail. Nasza umowa zobowiązuje nas do poszanowania Twojej tajemnicy zawodowej i poufności Twoich klientów. Zaufało nam już ponad 150 kancelarii.

0
m2 powierzchni w dwóch lokalizacjach

Stale się rozwijamy

Zaczynaliśmy 6 lat temu w 30m2 biurze na Żurawiej. Dziś, jesteśmy dostępni w dwóch lokalizacjach w Warszawie, a łączna oferowana przestrzeń biurowa przekracza 220 m2.

Rodzinna atmosfera

Mimo naszego znacznego rozwoju przez lata cały czas pilnujemy, by w naszym biurze panowała rodzinna i miła atmosfera – zarówno w kontaktach bezpośrednich, jak i tych online z naszymi klientami. 

FAQ

Usługa stanowi ułatwienie obiegu doręczeń elektronicznych z Portalu Infomacyjnego w kancelarii. Zdejmuje z Twoich barków ciężar pilnowania odbioru doręczeń w różnych konfiguracjach. Najprostsza forma abonamentu to monitorowanie przez wirtualny sekretariat, czy w Portalu pojawiają się nowe doręczenia. Bardziej rozbudowane pakiety obejmują monitoring + odbiór doręczeń. Po każdym doręczeniu otrzymujesz maila z załączoną korespondencją (ostemplowaną datownikiem) oraz powiadomienie SMS.

Wybierz interesujący Cię pakiet i kliknij “Zamów”. Uzupełnij formularz kontaktowy, wkrótce otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i  dokumenty składające się na umowę. 

Po dokonaniu zakupu i akceptacji dokumentów otrzymasz wszelkie niezbędne instrukcje, a w razie potrzeby nasz personel pomoże Ci z ustawieniami.

Pomocne będą instrukcje w zakresie zakładania subkonta i dodawania dostępu do spraw znajdujące się na stronie Portalu Informacyjnego

Jak najbardziej. Po rejestracji w ramach usługi otrzymasz wszelkie niezbędne informacje, w tym link do formularza, gdzie możesz awizować doręczenia w Portalu. Usługa ta jest również dostępna tu.

Przysługuje Ci pierwszy próbny miesiąc, w trakcie którego możesz zrezygnować w każdej chwili. Po upływie miesiąca nasza umowa przekształca się w umowę zawartą na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. 

Nie pobieramy opłat przy rejestracji. Po zakończeniu próbnego miesiąca i chęci kontynuacji współpracy faktura VAT będzie przesyłana na wskazany przez Ciebie e-mail.

Co mówią o nas nasi klienci?

Masz pytania?
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się!

Biuro dla Prawnika
ul. Wilcza 29a/7
00-544 Warszawa