O nas

Tylko dla prawników

Nasze biuro przeznaczone jest tylko dla adwokatów i radców prawnych. Dzięki temu masz pewność, że poza innymi Kancelariami pod tym samym adresem lokalu nie będzie się mieścić wiele “firm krzak”. Biuro spełnia zatem wszelkie wymogi w zakresie godności wykonywania zawodu.

Tajemnica

Jako prawnicy doskonale wiemy, że przestrzeganie tajemnicy zawodowej to fundamenty naszej pracy. W naszym biurze dbamy o najwyższe dochowanie tych standardów. 

Terminowość

Terminowość to drugi fundament pracy prawnika. Dbamy o to, byś na czas otrzymał swoją korespondencję i mógł prawidłowo wykonywać swoją pracę.

O nas

Zdany egzamin zawodowy to spełnienie marzeń wielu z nas. Trud pracy blisko 10 lat edukacji wynagradzany jest w dniu, kiedy pierwszy raz możemy założyć upragnioną togę adwokata lub radcy prawnego. Wtedy też pojawiają się pytania – co dalej? Czy założyć własną Kancelarię i powoli budować swoją pozycję na rynku? W takim wypadku potrzebujemy biura – miejsca do pracy oraz dyskretnego miejsca do spotkań z klientami. Dobrze znamy ceny wynajmu przestrzeni biurowej w Warszawie. Niewątpliwie koszt ten jest zasadniczym problemem na początku samodzielnej drogi zawodowej. Wielu z nas kwestia samodzielnej kancelarii nie interesuje, jednak każdy z nas ma obowiązek wskazania stosownego miejsca na siedzibę i to w sposób zgodny z wymogami zasad wykonywania zawodu. Wiele firm oferuje wirtualne biura, jednakże nie są to produkty dedykowane wyłącznie dla prawników i kancelarii prawnych. Korzystanie z ich oferty jest ryzykowne i wątpliwe z punktu widzenia zasad etyki zawodowej adwokata, czy radcy prawnego. Odpowiedzią na ten problem jest oferta Biuro dla Prawnika.
Na wszystkie opisywane wątpliwości natrafiliśmy sami po zdanym egzaminie. Rozglądaliśmy się na rynku, szukając miejsca dla swojego biura, jednak żadna z ofert nie spełniała naszych oczekiwań. Z tego powodu stworzyliśmy Biuro dla Prawnika. Produkt dedykowany wyłącznie dla adwokatów i radców prawnych, rozpoczynających samodzielną ścieżkę zawodową i ceniących sobie elastyczność. Jako prawnicy doskonale rozumiemy, jak ważne jest zachowanie odpowiednich standardów w pracy kancelarii prawnej. Ich przestrzeganie jest możliwe wyłącznie poprzez ścisłe zastosowanie się do dwóch kluczowych słów opisujących nasz zawód. To tajemnica zawodowa oraz terminowość. Kwestie te, jak wiemy, nie uznają kompromisów i wyjątków. Zasady te towarzyszą również w pracy Biura dla Prawnika. Ich przestrzeganie możliwe jest m. in. dzięki współpracy z osobami zaznajomionymi z wymogami, z którymi związany jest nasz zawód. Z tego powodu nasza oferta kierowana jest wyłącznie do adwokatów i radców prawnych. Korzystając ze wszystkich naszych usług masz pewność, że działasz w środowisku stricte prawniczym, a nie pod tym samym adresem z wieloma „firmami krzak”, czy wątpliwej reputacji spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dzięki powyższym założeniom Biuro dla Prawnika zadba o:

Poczta

Odbiór i zatwierdzenie otrzymania wszelkiej korespondencji
i paczek pod Twoim adresem.

Skan

Skan korespondencji na Twój adres e-mail jeszcze tego samego dnia.

Wyposażenie

Obsługę biurową, w tym dostęp do Internetu, drukarki, skanera, ksero.

Przestrzeń

Ponadto, na blisko 200 m naszego biura masz także możliwość wynajęcia gabinetu na wyłączność, miejsca do pracy oraz sali konferencyjnej na spotkania z klientami.

Ponieważ nie tylko ciężką pracą prawnik żyje, oferujemy także pyszną kawę, herbatę oraz coś słodkiego. Praca w środowisku młodych prawników w Biurze dla Prawnika to wreszcie możliwość nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczenia, a także kto wie – może współpraca nad wspólnymi projektami?

Zapraszamy do współpracy!