Solidarności

UWAGA!


Najtańszy adres tylko 49 zł netto!
1h najmu za 20 zł netto!

1 marca 2021 otworzyliśmy pierwsze centrum coworkingowe Biura dla Prawnika przy Al.Solidarności. w Warszawie.

Oferujemy najtańszy adres dla kancelarii na rynku – tylko 49 zł netto miesięcznie*. Za dodatkową opłatą możesz również powiesić tabliczkę Kancelarii na drzwiach. Podpisując umowę uzyskujesz również możliwość korzystania z naszej drugiej lokalizacji na ul. Wilczej oraz atrakcyjnych promocji. Mamy blisko 6 lat doświadczenia, jesteśmy największą i najdłużej działającą wspólnotą biurową prawników w Polsce. 

Przy Al. Solidarności dodatkowo masz możliwość bezobsługowego skorzystania z dedykowanej przestrzeni tylko dla prawników.

Nowy lokal łączy w sobie najważniejsze cechy wspólnoty biurowej – to jednocześnie miejsce
do pracy
(w tym na rozprawy online) i na spotkania z klientami. Ogromnym atutem jest bliskość Sądu Okręgowego w Warszawie i Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa, co pozwala umówić się z klientem przed lub po rozprawie, aby w dyskretny sposób omówić taktykę procesową.

Lokal pozostaje do wyłącznej dyspozycji rezerwującego, co oznacza, że przez cały czas pracy z
nikim nie będziesz dzielić zajmowanej powierzchni. W lokalu dostępne jest darmowe Wi-Fi.

Do dyspozycji naszych gości pozostaje woda klasy premium, napoje gazowane i soki oraz aromatyczna kawa z ekspresu Nespresso*. Na piętrze znajduje się również ogólnodostępna kuchnia z mikrofalówką i przestrzenią socjalną.

W lokalu znajdować się będzie również urządzenie multifunkcyjne z możliwością
drukowania, kserowania i skanowania dokumentów*

Biuro czynne jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Dzięki naszej ofercie możesz skorzystać z lokalu bez konieczności podpisywania umowy. Rozliczasz się tylko za tyle ile korzystasz. Aby to zrobić wystarczy dokonać rezerwacji poprzez wybór „Solidarności” z zakładki „Rezerwacja” w menu.

Przez cały czas oferujemy okazyjną promocję 20 zł netto za 1h, tj. każda godzina korzystania z centrum będzie Cię kosztować tylko 20 zł netto. Rozliczenie korzystania następuje po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. To najtańsza oferta sali konferencyjnej na rynku.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne instrukcje, w tym dostępu do lokalu.

 

*W ramach pakietu: wynajem adresu dla kancelarii, cykliczny odbiór poczty nierejestrowanej i awizo, na życzenie przesyłanie skanem na maila wraz z powiadomieniem SMS. Koszt powieszenia tabliczki to dodatkowe 20 zł netto miesięcznie + koszt wykonania. Koszt napojów oraz wydruków i kopii rozliczany jest na podstawie zużycia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami – jesteśmy dostępni na chacie, pod numerem telefonu 606 355 602 lub skorzystaj z poniższego formularza:

Biuro dla Prawnika
Al. Solidarności 117 lok. 817
00-140 Warszawa