Aktualności

2 mar

Otwieramy pierwsze centrum coworkingowe w Warszawie!

Miło nam poinformować, że 1 marca Biuro dla Prawnika otworzyło swoje pierwsze centrum coworkingowe w Warszawie!

Lokal mieści się przy Al. Solidarności 117, tj. na rogu z Al. Jana Pawła II, 200m od Sądu Okręgowego w Warszawie,

Wszystko czego potrzebujesz do pracy

Nowy lokal to połączenie naszych blisko 5-letnich doświadczeń na rynku oraz najważniejszych cech wspólnoty biurowej. To jednocześnie miejsce do pracy na wyłączność i na spotkania z klientami. Jeżeli potrzebujesz miejsca, aby odbyć rozprawę online i ruszyć dalej to miejsce jest również dla Ciebie!

Świetna lokalizacja

Główny atut nowej lokalizacji to położenie w jednym z centralnych punktów Warszawy na przecięciu dwóch nitek tramwajowych, wielu linii autobusowych oraz w niedalekiej odległości od stacji metra. Pod budynkiem dostępny jest płatny parking dla gości. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie opcji rezerwacji miejsca postojowego. Bliska odległość do Sądu Okręgowego w Warszawie, jak i Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa pozwala umówić się z klientem przed lub po rozprawie, aby w dyskretny sposób omówić taktykę procesową.

Komfortowe warunki

Biuro znajduje się na 8 piętrze budynku i zwrócony jest w kierunku Wisły co pozwala pracować w ciszy, z dala od zgiełku miasta, ciesząc się pięknym widokiem. Lokal posiada ogromne okna dzięki czemu jest odpowiednio nasłoneczniony.

Na wyłączność

Centrum coworkingowe pozostaje do wyłącznej dyspozycji rezerwującego, co oznacza, że przez cały czas pracy z nikim nie będziesz dzielić zajmowanej powierzchni. Z biura korzystać mogą tylko adwokaci lub radcowie prawni (oraz aplikanci).

Wszystkie narzędzia do pracy

Do dyspozycji naszych gości pozostaje woda klasy premium, napoje gazowane i soki oraz aromatyczna kawa z ekspresu Nespresso. Na piętrze znajduje się również ogólnodostępna kuchnia z mikrofalówką i przestrzenią socjalną. W lokalu dostępne jest darmowe Wi-Fi.

W najbliższym czasie centrum zostanie wyposażone w urządzenie multifunkcyjne z możliwością drukowania, kserowania i skanowania dokumentów.

Tak jak w naszej głównej lokalizacji centrum coworkingowe czynne jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Promocja 1 za 1!

Przez cały marzec oferujemy okazyjną promocję 1 za 1, tj. każda godzina korzystania z centrum będzie Cię kosztować tylko 1 zł netto!

Bez umowy!

Aby skorzystać z centrum coworkingowego nie potrzebujesz podpisywać żadnej umowy. Wystarczy, że zarejestrujesz się i dokonasz rezerwacji w dogodnym dla siebie terminie za pośrednictwem naszego systemu rezerwacyjnego. Na maila otrzymasz instrukcje korzystania z lokalu. W związku z trwającą promocją, rozliczenie nastąpi po zakończeniu miesiąca fakturą VAT przesłaną na adres e-mail podany przy rejestracji.

Korzystaj ze wszystkich naszych lokalizacji!

Członkowie wspólnoty biurowej, którzy posiadają pakiety z dostępem do sali konferencyjnej lub miejsca do pracy mogą korzystać z naszego centrum coworkingowego w ramach zawartych umów, bez dodatkowych kosztów!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas!