Szkolenia

Zakładając Biuro dla Prawnika, chcieliśmy zbudować nie tylko przestrzeń biurową, lecz także wymiany myśli, wiedzy oraz spotkań osób, którym przyświecają podobne wartości i cele. Zależało nam na stworzeniu nowoczesnej wspólnoty coworkingowej, gdzie prawnicy będą mogli pracować, ale również rozwijać się i wzajemnie inspirować. Właśnie dlatego rozpoczynamy cykl szkoleń poświęconych różnym aspektom pracy adwokatów i radców prawnych. Nasze zajęcia i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców. Udział w nich poszerzy Wasze umiejętności, będzie źródłem inspiracji oraz dodatkowym atutem na rynku pracy.

Harmonogram

Nazwa Szkolenia Data Szkolenia Ilość
Miejsc
Miejsce
Szkolenia
Cena Prowadzący Zapisy
 Wystąpienia publiczne
i sztuka prezentacji.
Poziom I
6 kwietnia 2017 r.,
godz. 18.30–21.00
10 Biuro Dla Prawnika bezpłatne Weronika
Przecherska
Zapisz się
Wystąpienia publiczne
i sztuka prezentacji.
Poziom II
  10 Biuro Dla Prawnika   Weronika
Przecherska
Zapisz się
Weronika Przecherska
Szkolenia

Lingwista i analityk. Specjalizuje się w zakresie językoznawstwa oraz komunikacji społecznej i marketingowej. Absolwentka Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność: tłumaczenia ustne; uprawnienia pedagogiczne) oraz London School of Public Relations. Stypendystka prestiżowego Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego niemieckiego Bundestagu (2012). Członkini Rady Programowej Szkoły Liderów Politycznych w 2015 oraz 2016 roku. Przez ostatnie siedem lat pracowała dla polskich i niemieckich think-tanków
i fundacji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych oraz mentorskich. Pasjonatka i uczestniczka debat oksfordzkich.

Formularz zgłoszeniowy